Kontakt

Formularz kontaktowy

Napisz do mnie

Określ, jaki rodzaj sesji Cię interesuje i w jakim terminie chciałbyś się spotkać. Jeśli masz dodatkowe pytania, nie bój się ich zadać. Zachęcam jednak, abyś zapoznał się najpierw z podstroną “Jak pracuję”, być może tam znajdziesz odpowiedzi na niektóre interesujące Cię kwestie. Na wszystkie maile odpisuję na bieżąco.  Adres

  Małgorzata Sobczak Fotografia

  ul. Akacjowa 18

  62 – 022 Rogalinek
  NIP: 617 200 76 23

  +48 509 479 954

  Newsletter
  Dane osobowe – pamiętaj, że je podajesz

  Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Sobczak Fotografia, ul. Akacjowa 18, 62-022 Rogalinek.

  Celem zbierania danych jest udzielenie informacji jeśli kontaktuje się Pani/Pan z nami w sprawach: podjęcia u nas pracy lub (i) świadczonych przez nas usług lub (i) produktów przez nas oferowanych lub (i) złożenia skargi albo uwagi dotyczącej usług lub produktów przez nas oferowanych lub (i) współpracy biznesowej lub (i) kontaktu w innym przedmiocie określonym przez Panią/Pana.

  Informacje dotyczące przysługujących Ci praw , w tym praw do: usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, sprzeciwu oraz pozostałe informacje wymagane prawem zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

  Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe udzielenie Pani/Panu odpowiedzi, załatwienie Pani/Pana sprawy.

  Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności. Kliknij TUTAJ
  Formularz cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych Kliknij TUTAJ