Osobiste


Góry

 

Maciej i Gosia uwielbiają góry. Pomysł na sesję w Międzygórzu powstał podczas naszego wspólnego wyjazdu na koncert pod Śnieżnikiem. Po raptem kilku godzinach snu w namiocie, zaspani i zmęczeni, weszliśmy o świcie na szczyt. Zastała nas totalna mgła, której się nie spodziewaliśmy…to ona stała się punktem wyjścia do stworzenia kadrów w czarno – białej formie, przydymionych i magicznych.

Zobacz


Rower

 

Sesja rowerowa Marty to spotkanie z kobietą pełną pasji. Dla Marty rower to nie tylko sposób na spędzanie czasu wolnego. To wielka radość i pozytywne uzależnienie, które daje szczęście. To również sposób na rozwój i pokonywanie własnych barier. Bardzo ciekawe spotkanie i spacer nad jeziorem w Mosinie zaowocował kadrami, w których widać, jak bardzo Marta kocha ten sport.

Zobacz


Men’s Tango

 

W ostatnim czasie tango stało się w moim życiu bardzo ważne. Jest dla mnie odskocznią od codzienności, radością i przyjemnością, wzbudza ogromne emocje. Sesja Tomka i Michała to próba uchwycenia tego, co w tangu tak fascynuje i wciąga. Dla mnie spotkanie wyjątkowe, bo miłość do tanga zawdzięczam właśnie Tomkowi.

Zobacz


Specer w mieście

 

Powolny spacer w mieście, które lubisz, kochasz? Ola pokazała mi Toruń o świcie, kiedy miast budzi się ze snu i powoli zaczyna żyć swoim rytmem. Jej trasę do pracy, ulubione uliczki, zakamarki, ławki w parku. Miasto, w którym studiowała i do którego po latach wróciła na stałe z rodziną. To Jej miejsce na ziemi, tu czuje się dobrze i jest szczęśliwa.

Zobacz