Jak pracuję

Każdy z nas jest inny, każdy niepowtarzalny
Do każdej sesji przygotowuję się indywidualnie, biorąc pod uwagę Wasze potrzeby i wskazówki. Z każdym z Was wymieniam spostrzeżenia i pomysły, starając się dobrać dla Was najlepsze kadry. Aby efekt końcowy sesji zadowalający najważniejsza jest dla mnie dobra atmosfera spotkania. Czas, który spędzimy wspólnie ma być dla Was przyjemnością i ma zaowocować kadrami, do których będziecie wracać z radością i będą dla Was pamiątką na lata.
01
Napisz lub zadzwoń
Powiedz mi, co Ci chodzi po głowie i nawet jeśli nie znalazłeś tego w mojej ofercie, a moje zdjęcia Ci się podobają, odezwij się. Ustalimy jaki rodzaj sesji Cię interesuje, w jakim zakresie cenowym i postaramy się znaleźć dogodny termin spotkania.
02
Wzajemna wymiana pomysłów
Jeśli wiesz, czego oczekujesz i masz konkretne zdjęcia jako wzorzec, chętnie je zobaczę. Jeśli zdajesz się na mnie i mój pomysł, to również po naszej rozmowie podeślę Ci kilka kadrów. Musimy mieć pewność, że nasze rozumienie tematu jest takie samo.
03
Twoja komfortowa sesja
Wiem, że nie jest łatwo tak po prostu “zapozować” przed obcą osobą. Zatem dajmy sobie chwilę na herbatę i rozmowę. Powoli zaczniemy pracować, ale bez pośpiechu. Nie chcę, żebyście czuli się zestresowani, a wiem , że rozluźnienie przychodzi z czasem.
04
Przekazanie gotowych zdjęć
Standardowy czas oczekiwania na zdjęcia wynosi do 30 dni roboczych. Zgodnie z podpisaną w dniu sesji umową odbiór zdjęć następuje po uregulowaniu i zaksięgowaniu przeze mnie płatności za wystawioną fakturę. Gotowy pakiet czeka na Was w moim studio.
Backstage sesji

Abym mogła doradzić Ci, jak się przygotować do sesji, jakie ubrania zabrać, w jakiej kolorystyce itd., muszę wiedzieć, czego chcesz. Nie bój się pytać – jestem dla Ciebie. Na tym etapie w przypadku sesji plenerowych ustalmy też miejsce spotkania – zastanów się, gdzie się dobrze czujesz? Las, łąka a może miasto?