Post Single Page

Sesja biznesowa w mieście

M. Sobczak

In news Posted

W przypadku sesji biznesowych najważniejsze jest ustalenie jakie efekt chcemy osiągnąć i w jakim celu nasz klient będzie wykorzystywał zdjęcia. W zależności od wybranego do zdjęć miejsca, sesja będzie różniła się charakterem. Nie tylko bowiem nasz ubiór czy dobrane akcesoria wpływają na efekt końcowy sesji. Ogromne znaczenie ma przestrzeń, w jakiej fotografujemy. W zależności od tego czy będzie to studio, biuro czy plener – zdjęcia będą miały inny styl.

Z Grzegorzem postanowiliśmy, że zdjęcia odbędą się w centrum Poznania, naszą lokalizacją było Centrum Handlu i Sztuki – Stary Browar i jego okolice. Spotkaliśmy się wcześnie rano ze względu na dobre, poranne światło oraz brak ludzi o tej porze.

Sesja to spotkanie, w trakcie którego macie czuć się dobrze. Rozmowa od której zaczynamy sesję pozwala nam poznać się i w swobodnej atmosferze zacząć działania.

I choć w sesji biznesowej bardziej niż w przypadku innych zdjęć pomagam Wam ustawić sylwetkę, ukierunkować spojrzenie  i dobrać odpowiednią mimikę twarzy, to jednak cały czas zależy mi na tym, aby uchwycić Was bez sztuczności i nienaturalnego pozowania. Jestem otwarta na Wasze propozycje a scenariusz i pomysły na kadry, który mam, traktuję bardzo elastycznie. W zależności od tego czym się zajmujecie, jaki zawód wykonujecie i jaki wizerunek chcecie zaprezentować, sesja biznesowa będzie inna. Dziś pierwsza odsłona.