Post Single Page

Sesja kobieca tangowa

M. Sobczak

In news Posted

Sesja kobieca sensualna, zmysłowa … każda z nas jest inna, każda wyjątkowa. Kobiece sesje tangowe, to zdjęcia, w których kobiety tańczące tango występują właśnie w takiej otoczce – buty na obcasie, suknie, makijaż – czyli to wszystko, co towarzyszy im w trakcie wieczornych milong, kiedy to przechodzą przemianę i na kilka godzin wyglądają zupełnie inaczej niż w ciągu dnia…

W ostatnim miesiącach czas zamkniecia spowodował, że tancerze, tancerki tanga – tangueros nie mieli możliwości bywać na milongach… Tęsknota za tangiem i kadrami z nim związanymi narodziła we mnie pomysł spotkań fotograficznych, które choć na chwilę pozwolą na nowo poczuć się wyjątkowo.

Świat tangueros jest mi bliski, ponieważ sama od dwóch lat uczę się tanga, spotykam kobiety tanga, które właśnie poprzez taniec rozwinęły w sobie kobiecość i zmysłowość.

‘Tango odkrywa nas krok po kroku – to nie my, lecz ono nas wybiera…’

Tango to nieustanne przekraczanie naszych barier. W kroku, w głowie, w ruchu, wizerunku. Otwiera nas na samych siebie, uwrażliwia. Kobiece sesje tangowe mają być przyjemnością i radością, mają dać nam poczucie wyjątkowści!