TANGO – PLAKATY

TANGO – PLAKAT 1

Pierwszy plakat z serii  TANGO – RAZEM.  Zdjęcie wykonane w trakcie milongi w Poznaniu. Tango i zwiazane z nim emocje są od kilku lat ważnym nurtem mojej fotografii. To właśnie zdjeciami z tanga były tematem mojej pracy dyplomowej na fotografii.  Wybrałam dla Was kilka, które w swej prostocie formy mogą stanowić piękny element wnętrza.  Wydruk atramentowy wykonany na papierze fotograficznym – FOMEI Jet Pro Pearl 265g/m2, który świetnie sprawdza się zarówno do fotografii czarno-białych. Jest to półmat, delikatnie odbijający światło. Zaawansowane technologicznie powłoki papieru zapewniają niespotykaną ostrość wydruków, wysokie nasycenie kolorów i wieloletnią trwałość.

 

FORMATY:

20*30 (A4 )  39 pln

30*45            59 pln

50*70            99 pln

TANGO – PLAKAT 2

Drugi  plakat z serii  TANGO DŁONIE.  Zdjęcie wykonane w trakcie milongi w Poznaniu. Tango i zwiazane z nim emocje są od kilku lat ważnym nurtem mojej fotografii. To właśnie zdjeciami z tanga były tematem mojej pracy dyplomowej na fotografii.  Wybrałam dla Was kilka, które w swej prostocie formy mogą stanowić piękny element wnętrza.  Wydruk atramentowy wykonany na papierze fotograficznym – FOMEI Jet Pro Pearl 265g/m2, który świetnie sprawdza się zarówno do fotografii czarno-białych. Jest to półmat, delikatnie odbijający światło. Zaawansowane technologicznie powłoki papieru zapewniają niespotykaną ostrość wydruków, wysokie nasycenie kolorów i wieloletnią trwałość.

 

FORMATY:

20*30 (A4 )  39 pln

30*45            59 pln

50*70            99 pln

TANGO – PLAKAT 3

Trzeci plakat z serii TANGO – STOPY.  Zdjęcie wykonane w trakcie milongi w Poznaniu. Tango i zwiazane z nim emocje są od kilku lat ważnym nurtem mojej fotografii. To właśnie zdjeciami z tanga były tematem mojej pracy dyplomowej na fotografii.  Wybrałam dla Was kilka, które w swej prostocie formy mogą stanowić piękny element wnętrza.  Wydruk atramentowy wykonany na papierze fotograficznym – FOMEI Jet Pro Pearl 265g/m2, który świetnie sprawdza się zarówno do fotografii czarno-białych. Jest to półmat, delikatnie odbijający światło. Zaawansowane technologicznie powłoki papieru zapewniają niespotykaną ostrość wydruków, wysokie nasycenie kolorów i wieloletnią trwałość.

 

FORMATY:

20*30 (A4 )  39 pln

30*45            59 pln

50*70            99 pln