Post Single Page

Sesja kobieca w klubie Buenos Aires w Poznaniu

M. Sobczak

In news Posted

Kobiecość i zmysłowość.  Każda z nas inaczej ją postrzega i rozumie, odnajduje się w innej scenerii i miejscu. Z Iwoną spotkałyśmy się w klubie Buenos Aires w Poznaniu… Klimat tego tangowego miejsca podkreśliły charakter zdjęć, o jakie nam chodziło.

Mroczne światło, ceglane ściany, lustra. Zawsze poszukję dla Was takiego kontekstu, w którym będziecie czyły się dobrze. Ustalając charakter zdjęć biorę pod uwagę WAS. Bardzo szeroko rozumiem pojecie ‘kobiecość’ – zawiera ono w sobie wszystko to, co powoduje, że każda z nas jest inna i wyjątkowa. Spojrzenie, uśmiech, gest.

Sesje kobiece to spotkania, w których słucham Waszych potrzeb, do których podchodzę bardzo indywidualnie, zwracająć uwagę na to, gdzie będziecie czuć się dobrze i swobodnie. Dla jednych kobiet będzie to przestrzeń zamknięta w postacji studia, klubu, reaturacji… inne dobrze będą się czuły w plenerze – również miejskim.

Odnalezieie tego konkekstu jest cenne. Ogromnie się więc ucieszyłam, że kiedy zaproponowałam Iwonie klub BA napisała, że też myślała o tym miejscu… zatem dziś dla WAS kobieca sesja w wersji famme fatale, klimat lekko filmowy, może teatralny… mm uwielbiam takie miejsca na mapie Poznania.